Przerabianie zdjęć - PRZERABIACZ.PL - Przerób swoje zdjęcia!

Chcemy pokazać, że można ze zwykłego zdjęcia, nawet takiego, które wykonano aparatem w telefonie komórkowym, można zrobić coś ładnego i nie musi to dużo kosztować.

Wpisy otagowane „przeróbki”

  • wtorek, 12 kwietnia 2011
    • www.przerabiacz.pl

      Kim jesteśmy?

      Przerabiacz.pl to stosunkowo młody serwis tworzony przez specjalistów. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2011 roku, jednak każdy z członków zespołu ma wieloletnie doświadczenie. Nasi graficy to profesjonaliści posiadający zarówno praktyczne doświadczenie, jak i wszechstronną wiedzę teoretyczną.

      Nasza misja

      Przerabiacz.pl ma na celu upowszechnienie profesjonalnego modyfikowania zdjęć nadsyłanych przez użytkowników. Chcemy pokazać, że można ze zwykłego zdjęcia, nawet takiego, które wykonano aparatem w telefonie komórkowym, można zrobić coś ładnego i nie musi to dużo kosztować. Oferujemy nasze przeróbki, od najprostszych, po te najbardziej zaawansowane w cenie SMS’a. To niewiele w porównaniu do stawek godzinowych grafików.

      Tylko trzy kroki


      Korzystanie z serwisu Przerabiacz.pl jest banalnie proste. Wystarczy wybrać jedną z oferowanych przez nas standardowych przeróbek, lub zamówić coś specjalnego, następnie wypełnić formularz zamówienia i wysłać SMS’a na podany numer oraz przesłać nam zdjęcie które mamy przerobić (akceptujemy pliki jpg, png, raw, a po wcześniejszym ustaleniu także inne formaty). W ciągu 24 godzin odeślemy profesjonalnie zmodyfikowane zdjęcie.

      Publikacja zdjęć

      Najlepsze wybrane przez nas przeróbki zostaną umieszczone w galerii serwisu Przerabiacz.pl. W przypadku braku zgody na zamieszczenie zdjęcia prosimy o zawarcie takiej informacji w formularzu zamówienia.

      Szczegóły wpisu

      Komentarze:
      (0)
      Tagi:
      Autor(ka):
      przerabiacz
      Czas publikacji:
      wtorek, 12 kwietnia 2011 16:00

Kalendarz

Lipiec 2015

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kanał informacyjny