Przerabianie zdjęć - PRZERABIACZ.PL - Przerób swoje zdjęcia!

Chcemy pokazać, że można ze zwykłego zdjęcia, nawet takiego, które wykonano aparatem w telefonie komórkowym, można zrobić coś ładnego i nie musi to dużo kosztować.

Wpisy otagowane „zdjęcia”

 • wtorek, 12 kwietnia 2011
  • www.przerabiacz.pl

   Kim jesteśmy?

   Przerabiacz.pl to stosunkowo młody serwis tworzony przez specjalistów. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2011 roku, jednak każdy z członków zespołu ma wieloletnie doświadczenie. Nasi graficy to profesjonaliści posiadający zarówno praktyczne doświadczenie, jak i wszechstronną wiedzę teoretyczną.

   Nasza misja

   Przerabiacz.pl ma na celu upowszechnienie profesjonalnego modyfikowania zdjęć nadsyłanych przez użytkowników. Chcemy pokazać, że można ze zwykłego zdjęcia, nawet takiego, które wykonano aparatem w telefonie komórkowym, można zrobić coś ładnego i nie musi to dużo kosztować. Oferujemy nasze przeróbki, od najprostszych, po te najbardziej zaawansowane w cenie SMS’a. To niewiele w porównaniu do stawek godzinowych grafików.

   Tylko trzy kroki


   Korzystanie z serwisu Przerabiacz.pl jest banalnie proste. Wystarczy wybrać jedną z oferowanych przez nas standardowych przeróbek, lub zamówić coś specjalnego, następnie wypełnić formularz zamówienia i wysłać SMS’a na podany numer oraz przesłać nam zdjęcie które mamy przerobić (akceptujemy pliki jpg, png, raw, a po wcześniejszym ustaleniu także inne formaty). W ciągu 24 godzin odeślemy profesjonalnie zmodyfikowane zdjęcie.

   Publikacja zdjęć

   Najlepsze wybrane przez nas przeróbki zostaną umieszczone w galerii serwisu Przerabiacz.pl. W przypadku braku zgody na zamieszczenie zdjęcia prosimy o zawarcie takiej informacji w formularzu zamówienia.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   przerabiacz
   Czas publikacji:
   wtorek, 12 kwietnia 2011 16:00

Kalendarz

Maj 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Kanał informacyjny